Створення 5 скверів погоджено на засіданні Постійної комісії Київради з питань екологічної політики.

Створення 5 скверів погоджено на засіданні Постійної комісії Київради з питань екологічної політики.Нові зелені зони з'являться у Дніпровському районі за такими локаціями:
  • між будинками №2 на вул. Березняківській та №№19, 19А, 21 на вул. І. Миколайчука;
  • між будинками №№2, 4, 4А на вул. Березняківській та №№19/1, 19/2, 21 на вул. І. Миколайчука;
  • між будинками №№4, 4А, 6, 8 на вул. Березняківській;
  • між будинками №№17/1, 17/2, 19, 19/1, 19/2, 19А, 21 на вул. І. Миколайчука;
  • між будинками №№4А, 6А на вул. Березняківській та №№17/1, 17/2, 17А, 19/2 на вул. І. Миколайчука.
-За два роки Київська міська рада прийняла 150 рішень про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою для створення та обслуговування скверів, парків, зелених зон.
Ця цифра була озвучена у звіті КО «Київзеленбуд» щодо виконання доручень постійної комісії з питань екологічної політики про створення зелених зон в місті Києві, - 
коментує голова комісії Костянтин Яловий.- Що це означає? Прийняття рішень щодо надання дозволу на розробку проєктів землеустрою необхідне для встановлення меж зелених зон та звісно для того, щоб ділянка перейшла на баланс КО "Київзеленбуду" і об’єднання отримало можливість висаджувати на цих ділянках дерева, здійснювати благоустрій та озеленення території, облаштовуючи зелені зони.
Загалом протягом 2018-2020 років до Київської міської ради було подано 600 клопотань про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою на підставі рішень про створення скверів, парків, зелених зон.
Деякі клопотання відхилялись, деякі ще не «дійшли» до порядку денного сесій.  Але справа рухається і все більше територій міста отримують статус «зеленки». Працюємо над цим і далі! Рухаємось до того, щоб зелена зона була в пішій доступності від кожного будинку.
Створення 5 скверів погоджено на засіданні Постійної комісії Київради з питань екологічної політики. Створення 5 скверів погоджено на засіданні Постійної комісії Київради з питань екологічної політики. Reviewed by Редактор on червня 06, 2020 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.