У аеропортах столиці на сьогодні запланували 69 рейсів

https://drive.google.com/uc?export=view&id=1TMADrXBJ_XOkUH0YG34TJwRgbpkq6Hi0

 

На сьогодні, 26 червня, у міжнародному аеропорту "Київ" запланували 22 рейси. 


За даними Укрінформ, загалом літаки вже мали полетіти у Мінськ та Дортмунд. Крім цього рейси запланували до Тирани (Албанія), Будапешта (Угорщина), Гамбурга (Німеччина), Лутона (Велика Британія), Меммінгена (Німеччина), Таллінна (Естонія), Лейпцига (Німеччина), Кельна (Німеччина), Копенгагена (Данія) та Берліна.


У п'ятницю до аеропорту "Київ" прибув літак із Запоріжжя, очікується прибуття рейсів з Лутона, Дортмунда, Будапешта, Тирани, Гамбурга, Меммінгена, Таллінна, Мінська.


Ще в одному аеропорту столиці - "Бориспіль", на сьогодні запланували аж 47 рейсів. Зокрема, літаки вже полетіли до Остенаде та Бірмінгема. 


Також літаки мають полетіти до Мінська, Афін, Франкфурта, Анталії, Чандігарх, Амстердама, Гельсінки, Праги, Берліна, Тель-Авіва, Стамбула, Коті.


Крім міжнародних рейсів, кілька літаків мають полетіти до Дніпра, Одеси, Львова, Харкова та Херсона.У аеропортах столиці на сьогодні запланували 69 рейсів  У аеропортах столиці на сьогодні запланували 69 рейсів Reviewed by Редактор on червня 26, 2020 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.