У Києві СБУ викрила групу проросійських пропагандистів

Під час обшуків в учасників групи правоохоронці вилучили, зокрема, гроші, надані спонсорами із РФ
Під час обшуків в учасників групи правоохоронці вилучили, зокрема, гроші, надані спонсорами із РФ - У Києві СБУ викрила групу проросійських пропагандистів (фото)
Фото: СБУ


Пропагандисти закликали до поділу України

Служба безпеки України припинила у столиці діяльність групи проросійських провокаторів, які закликали до порушення територіальної цілісності нашої країни.

Про це повідомляє пресцентр СБУ.

За даними досудового слідства, пропагандисти, один із яких має російський паспорт, знімали та поширювали в інтернеті сепаратистські матеріали і сприяли розпалюванню міжнаціональної ворожнечі. Зловмисники, зокрема, агітували за порушення державних кордонів та створення на території окремих областей України псевдодержавних утворень. Також встановлено, що зловмисники часто були учасниками маніпулятивних сюжетів на російських пропагандистських телеканалах.

Ініційована Службою безпеки експертиза засвідчила, що відзняті зловмисниками відеоматеріали містять публічні заклики до посягання на територіальну цілісність і недоторканність України Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/kyiv/news/u-kijevi-sbu-vikrila-grupu-prorosiyskih-propagandistiv-foto-688815.html
У Києві СБУ викрила групу проросійських пропагандистів У Києві СБУ викрила групу проросійських пропагандистів Reviewed by новини on червня 23, 2020 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.