У центрі столиці орудує банда вуличних грабіжниць

У центрі столиці орудує банда вуличних грабіжницьУ мережі з’явилися чергові фото зухвалого грабунку людей на Хрещатику. Цього разу п’ятеро жінок серед біла дня переслідували маму з дитиною, доки одна із грабіжниць не витягла в неї речі з наплічника. 
Відповідні фото опубліковані на сторінці «Муніципальної варти» у Facebook.
Зловмисниць не засмутило, що жінка помітила, як у неї крадуть речі.
- Це відбувається кожного дня. Без перерв. Роками. Сотні жертв – сотні тисяч гривень. Додайте ще викрадені документи, розпач та зламані долі громадян в яких ось так прямо з рук видерли останню копійку.Запам'ятайте, як вони виглядають! Остерігайтесь, коли вони поруч. Вам ніхто не допоможе, крім вас самих, - йдеться у підписі до фото.
Раніше «муніципали» повідомляли про повернення до Києва десятків банд грабіжників. Більшість із них уродженці Закарпатської області. Поліція постійно їх ловить, але зловмисники знову повертаються на столичні вулиці.  
Як пояснює портал «Київ Оперативний», під час затримання групи осіб, вони все звалюють на одну, раніше не судиму і зазвичай вагітну жінку, яка ще й має малолітніх дітей на утриманні.
Підозру у скоєнні злочину вручають саме цій особі (бо всі члени угрупування вказують на неї). На суді особа дуже кається, плаче, а суд, приймаючи до уваги всі деталі особистості, виносить вирок - 850 гривень штрафу.
Раніше в мережі з’явилося фото, як три жінки намагалися пограбувати на Хрещатику фінансового експерта Еріка Наймана.
У центрі столиці орудує банда вуличних грабіжниць У центрі столиці орудує банда вуличних грабіжниць Reviewed by Редактор on червня 07, 2020 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.